Nano srebro

Czy ktos z kolegów spotkał sie z czyms takim jak serbronanokoidalne ,dzis rozmawiałem jednym panem który zajmuje sie chemia,fizyka oraz ogrodnictwem ,opowiadał mi o zastosowaniu nano srebra do oprysku a własciwie raczej zamgłowaniu upraw kwitnacych

henry
Awatar użytkownika
ADMINISTRATOR FORUM
Ja nic nie słyszałem na ten temat. Rozwiń co nieco w tej sprawie. Obrazek

Z kąd to on wie dokładnie nie wiem ale był na spotkaniu i sie tym ze mna podzielił ,wykonac zamgłowanie srebrem kwitnacych roslin najlepiej w czasie intensywnego oblotu pozytku wtedy pszczółki przyniosa srebro w raz z pylkiem ,nikt tego nie podaje bo wiadomo ze jak zwykle chodzi o kase ktos by na tym stracił tu taki przykładowy link http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/d ... 42040.html ale wiadomo ze w necie na ten temat jest sporo tak jak to ze sa zwolennicy i przeciwnicy ,kiedys na temat tego srebra czytałem ale byłem w uk a tam mialem mniej czasu .On twierdzi ze im mniejsze czasteczki tym lepiej ,ale takie urzadzenia do zamgłowania sa drogie http://zamglawiacze.com/pl/zamglawiacze ... ts36s.html
wiec pomyslalem o czyms innym zamiast zamgłowac na uprawie to zamgłowac puste ramki i włozyc do ula wtedy droga bedzie krutsza

A jeszcze jedna sprawa ten pan mi mowil ze na stronie z patentami jest opatentoeane jak mozna samemu zrobic takie srebro wiec jak ktos jest obyty w poszukiwaniach to moze znajdzie bo ja jakos mam problem
Awatar użytkownika
ADMINISTRATOR FORUM
Dzięki za linka przeczytałem wszystko, bardzo interesujące. Obrazek
Awatar użytkownika
Stały bywalec
Ja na razie bym się wstrzymał z nano srebro...ostatnie badania wskazują, że mogą być szkodliwe dla człowieka. Badania jeszcze trwają o ubocznych właściwościach.

Wróć do „%s” CHOROBY PSZCZÓŁ, ŚRODKI LECZNICZE, PROFILAKTYKA