Feedbee - substytut pyłku który działa ! Mamy w sprzedaży 20


Posty:1
Rejestracja:25 lut 2015, o 21:21
Post:11 mar 2020, o 10:23
Feedbee - substytut pyłku który działa ! Mamy w sprzedaży 2020 !

Zrób ciasto z feedee i podaj pszczołom.

W czym ten produkt jest lepszy od innych produktów na rynku?

Feedbee nie da się porównać do innych produktów na rynku, ponieważ inne produkty to głównie ciasta cukrowe z małą ilością dodatków typu probiotyki, mały procent dodatków białkowych, czy witamin. Fedbee to proszek o dużej zawartości białka, tak jak naturalny pyłek. Robiąc z niego ciasto, czy pyłek podajesz pszczołom bardzo dużą dawkę białka porównywalną do ilości pyłku wczesna wiosną. Tak duży dopływ pokarmu białkowego do rodziny wpływa na znaczący wzrost czerwienia, odporności i długowieczności pszczół zimowych.
Karmienie Feedbee wiosną w naturalny sposób wpływa na poziom odżywienia białkiem pszczół i nasycenia ich organizmu witaminami.

Tylko Feedbee jest w stanie dać taki efekt !

W dodatku po przeliczeniu ceny na 1 kg produktu białkowego ten produkt wychodzi taniej niż inne podobne pokarmy cukrowo-białkowe do przyspieszania rozwoju wiosennego pszczół !

Kolejny argument to aktualne temperatury i przebieg przedwiośnia - w tym sezonie są bardzo idealne warunki do stymulowania rozwoju wiosennego tego typu produktami.

Nie czekaj więc pomóż swoim pszczołom rozwinąć się jak najszybciej i jak najlepiej !
To ostatni moment na tego typu działania !

Obrazek

Obrazek[/quote]

510 zł / 20 kg http://www.sklep.apismart.eu/product-po ... 20-kg.html

275zł / 10 kg http://www.sklep.apismart.eu/product-po ... 10-kg.html


Opinie innych środowisk pszczelarskich na temat tego produktu:

Doświadczenia węgierskich pszczelarzy z Feedbee

"opublikowany na portalu czasopisma Pasieki

"Średnia produkcja miodu przez kolonie karmione preparatem Feedbee: miód wiosenny (owoce i wierzba) 10 kg, rzepak 30 kg, akacja 35 kg (bez produkcji nowych rodzin), miód letni (do słonecznika) 12 kg. Te ilości wskazują wagę miodu po wykonanej pracy. Rodziny, którym nie podawano Feedbee nie dostarczyły miodu, który można było zebrać przed kwitnieniem rzepaku i po kwitnieniu akacji. Średnia produkcja miodu wynosiła 18 kg miodu z rzepaku i 30 kg miodu z akacji.


Pszczoły karmione preparatem Feedbee są spokojniejsze; wylatują wcześniej i zbierają więcej nektaru i pyłków niż rodziny kontrolne. Zasklepiony i niezasklepiony czerw jest większy i bardziej ściśnięty. W ciągu dnia matki składają więcej jaj niż matki w rodzinach kontrolnych.
Zauważyliśmy, że pracujące pszczoły są okrąglejsze i pełniejsze. Po okresie kwitnienia akacji nie zaobserwowaliśmy żadnego spadku populacji. Pszczoły karmione Feedbee były nadal liczniejsze od przeciętnej rodziny.


Należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną pozytywną rzecz: nie zaobserwowałem żadnych pasożytów. Dobra rada dla tych, którzy chcieliby stosować Feedbee: przy każdym ulu warto ustawić dodatkowy pusty ul z ramkami z węzą, tak aby utrudnić pszczołom gromadzenie się w roje."

link do całego artykułu https://www.pasieka24.pl/index.php/pasi ... -z-feedbee[/quote]
Cytuj

Wróć do „%s”SPRZEDAM

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron